Partneri i Jennifer Lopez publikon foto në një moment romantik me këngëtaren - Bota Sot
Partneri i Jennifer Lopez publikon foto në një moment romantik me këngëtaren

Mediale Vip

Partneri i Jennifer Lopez publikon foto në një moment romantik me këngëtaren

Më: 24 korrik 2019 Në ora: 09:10
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez nuk ndahen për asnjë moment nga njëri-tjetri.

Alex Rodriguez asnjëherë nuk heziton t’ia shpreh haptas dashurinë që ka për Jennifer Lopez.

Së fundi, ai ka ndarë me ndjekësit një fotografi në InstaStory, në të cilën u shfaq në një moment intim me këngëtaren.

Image

Këtë foto, ai e krahasoi me dashurinë e dy kafshëve, ndërsa të njëjtën fotografi e ripostoi edhe Jennifer.

Për ndryshe, muaj më parë, Jennifer Lopez mori propozimin e ëndrrave nga Alex Rodriguez gjatë pushimeve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat