Mc Kresha dhe Lyrical Son befasohen nga ajo që një fans bëri për ta - Bota Sot
Mc Kresha dhe Lyrical Son befasohen nga ajo që një fans bëri për ta

Mediale Vip

Mc Kresha dhe Lyrical Son befasohen nga ajo që një fans bëri për ta

Më: 26 korrik 2019 Në ora: 00:25
Mc Kresha dhe Lyrical Son

Mc Kresha dhe Lyrical Son janë dy prej reperëve më të njohur shqiptarë.

Mc Kresha dhe Lyrical Son numërojnë shumë fansa anë e mbanë trojeve shqiptare.

Ata që janë përkrahësit e tyre më të mëdhenj, ndërsa në mënyra të ndryshme ua shprehin dashurinë atyre.

Image

Së fundi, Lyrical Son ka publikuar një fotografi në rrjete sociale, në të cilën tregon se si një fans ka bërë tatuazh në dorë emrin e tij dhe Kreshës.

Për ndryshe, Lyrical Son dhe Mc Kresha janë vazhdimisht aktiv me mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat