Ndryshojnë raportet midis Kate dhe Meghan, kunatat marrin statusin e mikeshave të ngushta - Bota Sot
Ndryshojnë raportet midis Kate dhe Meghan, kunatat marrin statusin e mikeshave të ngushta

Mediale Vip

Ndryshojnë raportet midis Kate dhe Meghan, kunatat marrin statusin e mikeshave të ngushta

Më: 26 korrik 2019 Në ora: 07:00
Kate Middleton dhe Meghan Markle

Kate Middleton dhe Meghan Markle janë komentuar për marrëdhënien e tyre. Thuhej se për një kohë të gjatë kunatat kanë pasur probleme me njëra-tjetrën, por tani duket se gjërat janë sheshuar dhe kanë marrë statusin e mikeshave të ngushta, duke komunikuar çdo ditë nëpërmjet mesazheve. Kate dhe Meghan e kanë mbajtur shoqërinë e tyre larg syrit të mediave dhe dukesha duket se ka qenë një mbështetje e madhe për kunatën e saj, kur solli në jetë vogëlushin Archie. Sipas burimeve të ‘Cosmopolitan’, asgjë nuk ka qenë perfekte në fillim, por marrëdhënia e tyre ka evoluar me kohën dhe duket se do të vazhdojë gjatë. Afrimi i tyre u kuptua që në daljen publike në ‘Wimbledon’, ku nuk mungonin bisedat shoqëruar me të qeshura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...