Bebe ndan momente nga dasma e fshehur, a është ky bashkëshorti i saj? - Bota Sot
Bebe ndan momente nga dasma e fshehur, a është ky bashkëshorti i saj?

Mediale Vip

Bebe ndan momente nga dasma e fshehur, a është ky bashkëshorti i saj?

Më: 26 korrik 2019 Në ora: 18:13
Bebe Rexha

Bebe Rexha i ka habitur sot të gjithë.

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ndonëse është deklaruar ‘single’, ditën e sotme i ka befasuar të gjithë me një video ku tha se është martuar.

Bebe e ka publikuar në Instagram një video në të cilën shihet me vello.

“Dita më e bukur në jetën time, është nevojitur ta mbaj këtë sekret, por më shumë video dhe fotografi do të publikoj”, ka shkruar ajo dhe e mbajti fjalën.

Bebe i paska dhënë fund beqarisë me datë 12 të këtij muaji dhe pamje nga dasma sapo ka ndarë me ndjekësit edhe disa foto të tjera.

Në një prej tyre shihet me një mashkull i cili me gjasë është bashkëshorti i saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...