Kejvina Kthella po vazhdon pushimet në vende të ndryshme luksoze - Bota Sot
Kejvina Kthella po vazhdon pushimet në vende të ndryshme luksoze

Mediale Vip

Kejvina Kthella po vazhdon pushimet në vende të ndryshme luksoze

Më: 29 korrik 2019 Në ora: 19:05
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella padyshim se ishte nga emrat më të lakuar këta muaj të ‘nxehtë’ të verës, arsyeja janë fotot e saj provokuese që po ‘çmednin’ rrjetin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

𝔏𝔞 𝔦𝔰𝔩𝔞 𝔟𝔬𝔫𝔦𝔱𝔞🌴

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Ndryshimi i vetëm në imazhin e fundit të publikuar nga modelja janë bikinet dhe vendi i pushimeve, ajo ka vazhduar ekspozimin e formave trupore.

Kujtojmë se javë më parë dikur ish velina tek emisioni ‘Xing’ kishte shënuar sukses në botën e modelizmit duke pozuar për markën e veshjeve ‘Guess’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...