Ju ka munguar? Kim Kardashian iu rikthehet pozave në rroba banje - Bota Sot
Ju ka munguar? Kim Kardashian iu rikthehet pozave në rroba banje

Mediale Vip

Ju ka munguar? Kim Kardashian iu rikthehet pozave në rroba banje

Më: 31 korrik 2019 Në ora: 08:22
Kim Kardashian

Kim Kardashian nuk i lë fansat që ta harrojnë.

Kim Kardashian është bërë aktive me publikimin e fotografive, ku shfaqet e veshur me bikini.

Bukuroshja ka postuar një imazh, në të cilin shfaqet pranë motrës së saj, Kendall Jenner dhe që të dyja duken joshëse në bikini.

Image
 
“Udhëtoj botën, por më mungojnë motrat e mia”, ka shkruar Kim mbi këtë foto, e cila u komentua shumë nga ndjekësit e saj.

Për ndryshe, Kim Kardashian njihet për fotografi të tilla, në të cilat ka në plan të parë figurën trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...