Gigi Hadid ‘ngacmon’ imagjinatën e meshkujve, pozon e lagur në bikini - Bota Sot
Gigi Hadid ‘ngacmon’ imagjinatën e meshkujve, pozon e lagur në bikini

Mediale Vip

Gigi Hadid ‘ngacmon’ imagjinatën e meshkujve, pozon e lagur në bikini

Më: 31 korrik 2019 Në ora: 12:48
Gigi Hadid

Gigi Hadid ka publikuar disa imazhe nga pushimet në Mykonos të Greqisë, ku po kalon momente të paharruara.

Modelja së fundi u shfaq e veshur me bikni të zeza, ndërsa u fotografua e lagur dhe dukej tejet tërheqëse.

Edhe këtë herë, Gigi tregoi se është ndër modelet që nuk do koment sa i përket formave trupore.

Sa i përket jetës private, që prej ndarjes nga Zayn, Gigi nuk është komentuar për lidhje të re.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat