Kida flet për raportet që ka me Taynën - Bota Sot
Kida flet për raportet që ka me Taynën

Mediale Vip

Kida flet për raportet që ka me Taynën

Më: 2 gusht 2019 Në ora: 12:30
Kida

Kida është nga artistet më ta dashura dhe të respektuara në estradën shqiptare. Thuajse me gjithë kolegët ajo i ka marrëdhëniet e shkëlqyera.

Por në media kohët e fundit po qarkullonin zëra se nga artistet e vetme që këngëtarja nuk ka shoqëri të mirë është reperja Tayna, por një gjë të tillë e ka mohuar vet Orhidea në një intervistë.

E ftuar në emisionin ‘Pushime On Top’ Kida u pyet për raportet me Taynën dhe kjo ishte përgjigja e saj: “Me Taynën kom nejt personalisht dhe kom shoqëri edhe me rrethin e saj”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...