Nuk do ta besoni se djali i cilës artiste është ky futbollist i vogël - Bota Sot
Nuk do ta besoni se djali i cilës artiste është ky futbollist i vogël

Mediale Vip

Nuk do ta besoni se djali i cilës artiste është ky futbollist i vogël

Nga: M.GJ Më: 3 gusht 2019 Në ora: 16:20
Nuk do ta besoni se djali i cilës artiste është ky futbollist i vogël

Djaloshin e vogël që shihni në këtë foto quhet Toni dhe është vetëm 9 vjeç dhe ai është një super talent në futboll.

Por a e dini se djali i cilës artiste të njohur është ky futbollist i vogël që luan për Halmstadin HBK?

Ne mësojmë se ai ëdhtë djali i këngëtares Viola e ku në këtë foto ka takuar gjeneratën e artë të Prishtinës Fadil Muriqi. Ne i urojmë Tonit të bëhet një futbollist më i kërkuar në botë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...