U publikua 3 muaj më parë, ‘Zemër’ merr një tjetër çmim të rëndësishëm në Francë - Bota Sot
U publikua 3 muaj më parë, ‘Zemër’ merr një tjetër çmim të rëndësishëm në Francë

Mediale Vip

U publikua 3 muaj më parë, ‘Zemër’ merr një tjetër çmim të rëndësishëm në Francë

Më: 5 gusht 2019 Në ora: 22:06
Dhurata Dora dhe Soolking

Dhurata Dora dhe reperi algjerian, Soolking, sollën 3 muaj më parë këngën ‘Zemër’, një projekt ky që theu rekorde që në ditët e para të publikimit.

Kënga zuri vendet e para të klasifikimeve në shumë vende të ndryshme, ndërsa pak kohë më parë u çertifikua si ‘Gold International’, duke qenë se arriti 100 milion klikime në ‘Youtube’.

Dhurata dhe Soolking kanë zbuluar nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ se ‘Zemër’ është nderuar sërish me të njëjtin çmim gold, por tani në Francë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Zemër Gold edhe në #France 😱🔥 @soolkingofficiel

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Kënga ka arritur plot 218 milion klikime dhe duket se vazhdon të mbetet një nga hitet e preferuara të këtij sezoni veror.

Këngëtarja shqiptare është e njohur për muzikën e saj ritmike dhe performancat e tilla dhe duket se ky bashkëpunim, i ka hapur asaj dyert për një karrierë ndërkombëtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat