Juristja shqiptare çmend fansat, shfaqet në plazh pa bikine

Mediale Vip

Juristja shqiptare çmend fansat, shfaqet në plazh pa bikine

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 10:37
Redona Koçi

Me profesion thotë se është juriste, por edhe pse nuk e kemi parë kurrë të ushtrojë këtë profesion, sërish ka marrë epitetin e “juristes më seksi” shqiptare.

E kemi fjalën për Redona Koçin, e cila e ka mbushur Instagramin e saj me imazhe tepër joshëse dhe të nxehta.

Vajza ndan me fasnsat e saj herë pas here momente nga jeta luksoze, pushimet e shtrenjta, por edhe foto sesionet me fotografë të ndryshëm.

Kështu, këtë herë ajo ka publikuar foto nga bregu i detit, teksa tregon linjat e holla.

Veç se me bikini, zeshkania me të pasme trullosëse është shfaqur seksi edhe me fustane.

Në fund të fundit, nuk kanë faj fansat që e pëlqejnë dhe e komentojnë kaq shumë këtë juriste!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat