Nëna e Ritës ka një këshillë për të gjithë ata që ndihen të pasigurt - Bota Sot
Nëna e Ritës ka një këshillë për të gjithë ata që ndihen të pasigurt

Mediale Vip

Nëna e Ritës ka një këshillë për të gjithë ata që ndihen të pasigurt

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 12:51
Vera dhe Rita Ora

Vera Ora është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe shkruan disa këshilla.

Si një grua e suksesshme në profesionin që ushtron, ajo së fundi ka shkruar një këshillë lidhur me efektin e rrjeteve sociale në jetën e çdo qytetari.

Mesazhi i saj ishte që askush mos ta krahasojë veten me atë që shohin në Internet, por gjithmonë të jenë vetvetja.

“Mos e krahaso veten me te tjerët në internet, sepse  ju jeni të veçantë”, ka shkruar Vera.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...