Eni Koçi sërish me flokë të kuqe - Bota Sot
Eni Koçi sërish me flokë të kuqe

Mediale Vip

Eni Koçi sërish me flokë të kuqe

Më: 8 gusht 2019 Në ora: 06:08
Eni Koçi

Ajo është një nga emrat më të pëlqyer të showbizit shqiptar, e cila ka bërë për vete një publik të tërë me zërin dhe stilin e veçantë.

Fjala është për këngëtaren shqiptare, Eni Koçi, derisa po vazhdon t’i mbajë aktiv fansat e saj.

Së fundmi, 23-vjeçarja ka bërë një ndryshim të ri në pamje, ku është kthyer me stilin e dikurshëm të flokëve.

Image

Eni ka vendosur që sërish t’i bëjë flokët e kuqe dhe kjo ngjyrë e veçantë i shkon mjaft shumë asaj.

Nga ana tjetër, këngëtarja nga Shqipëria po vazhdon të jetë mjaft e angazhuar në muzikë.

“Bella” mbetet një prej realizimeve të fundit të këngëtares Koçi në duet me këngëtarin Lindon Berisha. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...