Çfarë ndodhi me fytyrën e Dua Lipës? - Bota Sot
Çfarë ndodhi me fytyrën e Dua Lipës?

Mediale Vip

Çfarë ndodhi me fytyrën e Dua Lipës?

Më: 8 gusht 2019 Në ora: 19:57
Dua Lipa

Dua Lipa ka treguar çfarë i ndodhi në fytyrë pas vizitës në Kosovë.

Dua Lipa ditë më parë qëndroi në Kosovë, ku kishte ardhur në kuadër të festivalit “Sunny Hill”.

Këngëtarja përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se së fundi ka probleme me aknet në fytyrë dhe kjo gjë duket se po e bezdisë.

Image

“Lëkura ime nuk është e lumtur”, ka shkruar ajo mbi foton që e postoi në InstaStory.

Kujtojmë se në natën e tretë të “Sunny Hill”, Dua Lipa u ngjit në skenë për të kënduar bashkë me Calvin Harris.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...