Nuk do e besoni se çfarë bën Bebe Rexha në prapaskenat e koncerteve - Bota Sot
Nuk do e besoni se çfarë bën Bebe Rexha në prapaskenat e koncerteve

Mediale Vip

Nuk do e besoni se çfarë bën Bebe Rexha në prapaskenat e koncerteve

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 09:44
Bebe Rexha

Bebe Rexha njihet si një artiste shumë e lirë me ndjekësit e saj, ajo ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi këngëtarja nga Dibra ka publikuar një fotografi me anë të cilës tregon përgatitjet e fundit që bën para se të futet në skenë e këto do j’u habisin.

Në imazhin ku ajo shfaqet në banjë këngëtarja ia bashkëngjiti shkrimin: “Super joshëse, duke kryer nevojat fiziologjike teksa laj dhëmbët, dhe në përfundim të detajeve të fundit para se të ngjitem në skenë. Kështu duket një prapaskenë e vërtetë”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat