Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk kanë ndërmend të qëndrojnë larg njëri tjetrit - Bota Sot
Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk kanë ndërmend të qëndrojnë larg njëri tjetrit

Mediale Vip

Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk kanë ndërmend të qëndrojnë larg njëri tjetrit

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 12:10
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Dua Lipa dhe Anwar Hadid ka javë që kanë filluar të jetojnë një romancë tani edhe para syve të publikut.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎞 new york

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Fillimisht çifti nuk kishin dëshirë që lidhja e tyre të bëhej publike por tani dyshja nuk e kanë më këtë problem, këtë e tregon më së miri edhe vizita e Anwar gjatë festivalit të ‘Sunny Hill’.

Tani fotomodeli dhe këngëtarja nga Prishtina janë larguar për në New York vend ky ku palestinezi kalon kohën më të madhe, duket se Dua po ja kthen nderin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...