Leonardo DiCaprio fotografohet në momente intime me të dashurën në jaht - Bota Sot
Leonardo DiCaprio fotografohet në momente intime me të dashurën në jaht

Mediale Vip

Leonardo DiCaprio fotografohet në momente intime me të dashurën në jaht

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 16:57
Leonardo DiCaprio dhe Camilia Morrone

Leonardo DiCaprio u kap në një moment intim me partneren.

Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij, Camilia Morrone, po shijojnë pushimet në një jaht luksoz në Positano të Italisë.

Dyshja po kalonin momente të bukura pranë njëri-tjetrit, madje u fotografuan edhe në momente intime.

Image

Aktori kishte veshur pantallona plazhi, kurse e dashura e tij një palë bikini të bardha, ndërsa po merrnin rreze dielli në jaht.

Në një nga fotografitë e siguruara nga paparacët, Leonardo u shfaq duke i dhuruar puthje pasionante partneres.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...