Çmendet Besa, nga plazha ua tregon zogun dhe... - Bota Sot
Çmendet Besa, nga plazha ua tregon zogun dhe...

Mediale Vip

Çmendet Besa, nga plazha ua tregon zogun dhe...

Nga: N.Sh Më: 9 gusht 2019 Në ora: 18:54
Besa Istrefi

Modelja nga Mitrovica nuk dëgjon asgjë nëse flitet për të, ajo vetëm e shijon jetën e saj, herë më të dashur e herë beqare!

Kësaj radhe, Besa gjendet në pushime nga ku edhe po godet fansat e saj, shkruan gazeta “Bota sot”.

Fotografitë që sot ka postuar në rrjetet sociale, i ka mahnitur fansat e saj.

Ajo gati ka zbuluar zogun e saj nga plazha pranë detit ku shihet duke e “rrezitur”.

Besa është një nga të paktat modele që ka pozuar nudo, duke thyer tabutë e modelimit shqiptar ku shumë kolege të saj mohojnë ta bëjnë një gjë të tillë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...