Pamje të reja nga pushimet e Xhensilës dhe Besit - Bota Sot
Pamje të reja nga pushimet e Xhensilës dhe Besit

Mediale Vip

Pamje të reja nga pushimet e Xhensilës dhe Besit

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 19:58
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Xhensila ka sjellë imazhe të reja nga pushimet.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë zgjedhur që këto ditë të nxehta t’i kalojnë në bregdet.

Dyshja këto ditë kanë filluar pushimet verore, ndërsa kësaj radhe po shoqërohen edhe nga vogëlushja e tyre, Ajka.

Image

Së fundi, Xhensila publikoi disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet krahë Besit teksa të dy po merrnin rreze dielli.

E në një tjetër video, ajo shfaqi Besin teksa po relaksohej në det, kurse Xhensila po e shikonte dhe e filmonte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...