Dakota Johnson shëtitet me djalin e të dashurit të ri - Bota Sot
Dakota Johnson shëtitet me djalin e të dashurit të ri

Mediale Vip

Dakota Johnson shëtitet me djalin e të dashurit të ri

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 23:17
Dakota Johnson dhe Chris Martin

Aktorja e njohur, Dakota Johnson, është në lidhje të re të dashurisë me, Chris Martin.

Sipas Hollywood Life, ajo është parë duke udhëtuar me helikopter me djalin e te dashurit, Martin.

13 vjeçari nuk ishte i shoqëruar vetëm me aktoren, babai i tij nuk ishte me ata gjatë këtij udhëtimi.

Ata fluturuan mbi qiellin e New York-ut, por nuk dihet se a shkuan në ndonjë bashki tjetër apo vetëm u sillën në Manhattan.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...