Flaka ia vë ‘flakën’ rrjetit, ekspozon të pasmet në pishinë - Bota Sot
Flaka ia vë ‘flakën’ rrjetit, ekspozon të pasmet në pishinë

Mediale Vip

Flaka ia vë ‘flakën’ rrjetit, ekspozon të pasmet në pishinë

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 13:29
Flaka Krelani

Flaka Krelani ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi tejet atraktive.

Këngëtarja po relaksohej në pishinë ndërsa ekspozoi format trupore, posaçërisht të pasmet bombastike.

“Të jetosh dhe vdesësh në Gjakovë. Qyteti i engjëjve”, është mbishkrimi që Flaka ia ka lënë këtij imazhi.

Për ndryshe, “Slay” titullohet projekti i fundit muzikor nga Flaaka Krelani, ndërsa tani duket se po shijon në maksimum këto ditë të nxehta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...