Loredana publikon pak nga kënga e re - Bota Sot
Loredana publikon pak nga kënga e re

Mediale Vip

Loredana publikon pak nga kënga e re

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 14:13
Loredana Zefi

Loredana Zefi ka paralajmëruar një këngë të re.

Loredana këto ditë po shijon sukesin e këngës “Eiskalt” në duet me Mozzikun.

Ajo dhe Mozzik janë shumë aktivë me koncerte, por nuk e kanë ndaluar punën për këngë të reja.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sag mal wo? @macloud @miksu

A post shared by Loredana (@loredana) on

Përmes një postimi në Instagram, reperja zbuloi një pjesë të një kënge të re, në të cilën pritet të vije më ndryshe prej herave tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...