Mashkulli që bëri të famshme Kim Kardashian po bëhet miliarder nga kanabisi - Bota Sot
Mashkulli që bëri të famshme Kim Kardashian po bëhet miliarder nga kanabisi

Mediale Vip

Mashkulli që bëri të famshme Kim Kardashian po bëhet miliarder nga kanabisi

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 16:28
Reperi Ray J

Reperi Ray J po bëhet miliarder duke bërë njerëzit që të investojnë në kanabis. Burime pranë tij tregojnë se ai fiton 1 milion dollar në vit që të bindë njerëzit të shpenzojnë para në kanabis.

Kujtojmë se ai është shef ekzekutiv në një kompani për rritjen e përfdoruesve të kanabisit. Ai nënshkroi që të bëhej shefi për Fundanna dhe puna e tij po funksionon shumë mirë.

Kompania e zgjodhi pasi është shumë i lidhur me drogën legale dhe ka shumë njohje.  

Ray J është reperi që bëri të famshme Kim Kardashian duke i publikuar videon seksuale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...