Nuk do ta besoni sa kushton këmisha që mban veshur Lori Hoxha në këtë foto - Bota Sot
Nuk do ta besoni sa kushton këmisha që mban veshur Lori Hoxha në këtë foto

Mediale Vip

Nuk do ta besoni sa kushton këmisha që mban veshur Lori Hoxha në këtë foto

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 19:21
Lori Hoxha

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale.

Fashionistja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik në të veshur dhe shijen e hollë.

Ajo është shumë aktive në Instagram dhe Snapchat ku publikon shpesh foto e video të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj.

Por jo vetëm kaq trashigimtarja e Top Channel komentohet gjatë dhe luksin që ajo paraqet në fotot e saj.

E së fundmi faqja e njohur në Instagram what.they.wearin ka publikuar çmimin e këmishës që mban veshur Lori. Këmisha është e markës balenciaga dhe kushton plot 695 euro.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...