Vazhdojnë ‘përplasjet’ D.U.D.A – Unikkatil - Bota Sot
Vazhdojnë ‘përplasjet’ D.U.D.A – Unikkatil

Mediale Vip

Vazhdojnë ‘përplasjet’ D.U.D.A – Unikkatil

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 22:30
D.U.D.A

D.U.D.A ka publikuar një video që nuk do i pëlqej Unikkatilit.

Unikkatil së fundmi kishte performuar në qytetin e Gjilanit edhe pse kishte marrë kërcënime nga reperi gjilanas D.U.D.A se ‘kinse’ nuk do mund ta mbajë një organizim të tillë.

Gjatë performancës Viktori (Unikkatili) kishte thënë se ‘Skrraja’ nuk mund ta ndalë atë dhe se Gjilani e donë më shumë atë se vet Dudën.

Pas organizimit në media u flit se në koncert ishin të pranishëm një numër i madh i policëve.

Tani në një video të publikuar në Instagram, D.U.D.A ka ndarë një video nga koncerti i Unikkatilit ku shihet se publiku nuk ishin edhe aq të zhurmshëm, dhe si mbishkrim shkroi këto fjalë ofenduese: “PizzaMan ti B*** Q*** ska pas Gilan Gi aty krejt sigurim jon”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...