Majk si në ‘GTA’, ‘fluturon’ me motor të ujit - Bota Sot
Majk si në ‘GTA’, ‘fluturon’ me motor të ujit

Mediale Vip

Majk si në ‘GTA’, ‘fluturon’ me motor të ujit

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 22:31
Majk

Majk ka ndarë disa momente nga pushimet e tij.

Majk pas arritjeve që pat me dy bashkëpunimet ‘Malena’ dhe ‘Vamos’ i ka gjetur vetes pak kohë për disa ditë pushimi.

Me postimin e bërë kuptojmë se këngëtari qenka në nevojë për pak adrenalinë pasi në videon e publikuar shohim atë bashkë me Dj First duke vozitur motorin e ujit si në ‘GTA’.

Image

Ndryshe, edhe këtë vit artisti nga labeli ‘BabaStars’ është nga këngëtarët më të kërkuar për të performuar në klube nate, së fundmi ishte edhe në Sarandë prej nga publikoi edhe videon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat