“Nuk ka qenë vendim i lehtë” Pas 10 vitesh, Jonida Vokshi lë punën

Mediale Vip

“Nuk ka qenë vendim i lehtë” Pas 10 vitesh, Jonida Vokshi lë punën

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 09:15
Jonida Vokshi

Nuk kanë qenë të pakta kohë e fundit ndryshimet e ekraneve për Vip-at. Sezoni i ri do të vijë me shumë ndryshime edhe në programacion.

Së fundmi edhe Jonida Vokshi ka vendosur që të largohet nga Top Channel, pas 11 vite punë aty. Jonida tregon se ky vendim nuk ka qenë aspak i lehtë, megjithatë ikja e saj e ka një arsye.

Moderatorja ka ide të tjera si në rrafshin profesional, ashtu edhe atë personal  dhe ka deklaruar se ka projekte të reja

Reagimi i plotë:

“Zgjodha kete spot, sepse nga me shume se 60 qe kam realizuar per DIGITALB, ky eshte me i dashuri per mua.
Ndersa, ky postim nder me te veshtiret dhe me te rendesishmit qe kam bere per ju.

Projektet afatgjate qe kam perpara, ne rrafshin profesional dhe personal kane bere qe une nga shtatori e tutje te terhiqem nga DIGITALB – shtepia ime per dhjete vitet e fundit.

Ky nuk ka qene nje vendim i lehte per mua.

Nga zemra falenderoj secilin bashkepunetor ne DGA per nje rrugetim te paharrueshem te perbashket dhjetevjecar. Te mbushur me vlera artistike, mbeshtetje profesionale dhe plot gjera te tjera te bukura, sa edhe ky spot.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zgjodha kete spot, sepse nga me shume se 60 qe kam realizuar per DIGITALB, ky eshte me i dashuri per mua. Ndersa, ky postim nder me te veshtiret dhe me te rendesishmit qe kam bere per ju. Projektet afatgjate qe kam perpara, ne rrafshin profesional dhe personal kane bere qe une nga shtatori e tutje te terhiqem nga DIGITALB – shtepia ime per dhjete vitet e fundit. Ky nuk ka qene nje vendim i lehte per mua. Nga zemra falenderoj secilin bashkepunetor ne DGA per nje rrugetim te paharrueshem te perbashket dhjetevjecar. Te mbushur me vlera artistike, mbeshtetje profesionale dhe plot gjera te tjera te bukura, sa edhe ky spot. Mbase nje dite do jemi bashke serish, por deri atehere une kam vendosur te vazhdoj me projekte te tjera te cilat shume shpejt do ti kuptoni. Ne fund, ju falenderoj JUVE qe keni qene me mua dhe me keni perkrahur dhe shkruar pa fund pergjate ketij rrugetimi. JU FALEMINDERIT ndjekes e miq te mite🏻❤ Ju ftoj ne rrugetimin tim te ri duke ju premtuar gjera edhe me te bukura!🤗

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Mbase nje dite do jemi bashke serish, por deri atehere une kam vendosur te vazhdoj me projekte te tjera te cilat shume shpejt do ti kuptoni.
Ne fund, ju falenderoj JUVE qe keni qene me mua dhe me keni perkrahur dhe shkruar pa fund pergjate ketij rrugetimi. JU FALEMINDERIT ndjekes e miq te mitë! Ju ftoj ne rrugetimin tim te ri duke ju premtuar gjera edhe me te bukura!”- janë fjalët e moderatores në videon që ka ndarë me ndjekësit. Mbetet vetëm të presim se ç’surpriza na ka rezervuar Jonida!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat