Ndahen Keisi dhe Stresi - Bota Sot
Ndahen Keisi dhe Stresi

Mediale Vip

Ndahen Keisi dhe Stresi

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 12:20
Keisi dhe Stresi

Prej kohësh po flitej ndarja e çiftit më të komentuar të shoëbizit, Keisit dhe Stresit. Ata e hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas i fshinë fotot dhe deklaratat.

Keisi postoi një foto në Instagram, ku një komentues shkroi: “Tani qe je ndarë me stresin te ka ren nje nur I bukur,sic ke qen dikur vajze e thjeshte, pa u sforcuar,pa  dal nga vetja. Vajze yll me pak fjale. Pa fat ai qe te pati e te humbi, lum ai qe do te kete e them me siguri te plote. Vajze shume e mire ne cdo aspekt .Qendro kjo qe je”.

Keisi e pëlqeu këtë koment, kështu duke e konfirmuar ndarjen.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...