Tayna dhe Dafina Zeqiri sjellin këngën ‘Bye Bye’ - Bota Sot
Tayna dhe Dafina Zeqiri sjellin këngën ‘Bye Bye’

Mediale Vip

Tayna dhe Dafina Zeqiri sjellin këngën ‘Bye Bye’

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 18:46
Tayna dhe Dafina Zeqiri

Dyshja kanë publikuar super bashkëpunimin.

Dafina Zeqiri dhe Tayna sot paralajmëruan se nga ora 17:00 publikojnë bashkëpunimin ‘Bye Bye’ edhe pse lansimi u vonua pritja ja vlejti.

Dy artistet shumë të dashura nga publiku erdhën plot gjallëri në klipin e ri ku nuk mungojnë as skenat provokuese me ‘Twerk’. Teksti i këngës është shkruar nga Tayna.

Njëkohësisht ky është dueti i parë i reperes nga Prizreni me një tjetër artiste dhe çfarë bashkëpunimi ka zgjedhur (Flakë).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...