Ana Kabashi ju dëshiron shëndet dhe lumturi në këtë ditë feste - Bota Sot
Ana Kabashi ju dëshiron shëndet dhe lumturi në këtë ditë feste

Mediale Vip

Ana Kabashi ju dëshiron shëndet dhe lumturi në këtë ditë feste

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 21:03
Ana Kabashi

Ana Kabashi ka uruar gjithë besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit.

Sot gjithë myslimanët festojnë ditën e shenjtë të Kurban Bajramit.

Deri më tani nuk ka qenë një numër i vogël që ka uruar këtë festë, dhe kësaj liste i është shtuar edhe urimi që ka bërë këngëtarja Ana Kabashi përmes Instagramit.

“Urime Kurban Bajrami, ishalla Zoti ju sjell shnet e shumë shumë lumturi” ishin fjalët e artistes, e cila përkundër faktit që sot është festë përsëri do jetë e angazhuar me koncerte.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...