Eskalon situata: Fero ia shanë publikisht nënën reperit të njohur - Bota Sot
Eskalon situata: Fero ia shanë publikisht nënën reperit të njohur

Mediale Vip

Eskalon situata: Fero ia shanë publikisht nënën reperit të njohur

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 10:13
Fero

Fero dhe S4MM nuk po mund të gjejnë një gjuhë të përbashkët.

Fero dhe S4MM ka disa vite që nuk po mund t’i ‘qërojnë’ hesapet edhe pse në fillim ishin më të qetë tani reperat nuk po mund ta ndalin veten.

Gjërat filluan të përkeqësohen edhe më shumë në momentin kur reperi nga Gjilani kishte mbajtur koncert në qytetin e Tetovës aty ku është rritur Samiri (S4MM).

Tani me një postim të bërë Fero tregon se nuk ka ndërmend ta ndaloi këtë ‘luftë’ ai ofendoi reperin nga Tetova me nënë, dhe fjalët që zgjodhi nuk i kanë hije një artisti.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...