Nëna e Rita Orës sërish në bikini, tregon ‘tigreshën’ që e ka të fshehur brenda - Bota Sot
Nëna e Rita Orës sërish në bikini, tregon ‘tigreshën’ që e ka të fshehur brenda

Mediale Vip

Nëna e Rita Orës sërish në bikini, tregon ‘tigreshën’ që e ka të fshehur brenda

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 13:17
Rita dhe Vera Ora

Vera Ora fillon ditën me një ‘selfie’ në bikini.

Vera kohët e fundit është bërë një ‘ambasadore’ për të hequr gratë nga komplekset në lidhje me trupin e tyre, sidomos gratë më në moshë.

Nëna e këngëtares me famë botërore, Rita Orës, e cila është edhe psikiatre, këtë verë vazhdimisht poston fotografi në të cilat shfaqet në bikini dhe rroba që i zbulojnë mjaft trupin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning you all .....🕶 Hidden tiger is in all of us! #VisualsWithVera

A post shared by Vera Ora (@veraora) on

Edhe këtë ditë ajo e fillon me një foto ku shihet në një palë rroba të larjes të cilat kanë të vizatuar një tigër në pjesën e përparme.

Ajo e ka përshkruar foton duke thënë se të gjithë e kemi nga një tigër të fshehur brenda neve.

Vera tregon shumë herë se sa e do trupin e saj dhe sa i kushton rëndësi, sidomos pasi është përballur para disa vjetëve me kancerin e gjirit, të cilin e ka mposhtur me sukses.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...