Beauty Lil beson duarve të Zana Ameti- Make up artiste - Bota Sot
Beauty Lil beson duarve të Zana Ameti- Make up artiste

Mediale Vip

Beauty Lil beson duarve të Zana Ameti- Make up artiste

Nga: M.GJ Më: 12 gusht 2019 Në ora: 14:21
Beauty Lil

Ajo është një femër me klas e është gjithmonë në formë e ku duket në çdo moment yll.

Po flasim për Beauty Lil e cila kur është në vendlindjen e saj në Tetovë ka vetëm një emër që i beson duarve të saj, Zana Ameti apo siç nihet ajo në artin e saj si Za Make up Studio e kështu e gjeni këtë make up artiste që është mjaft unike në punës e saj edhe në Instagram e ajo është një make up artiste shumë e famshme për shkak të talentin të saj të veçantë.

Lil është dukur mjaft bukur në eventet dhe gëzimet që ajo ka qenë e ftuar duke falenderuar duarve të Zanës.BS

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat