Nuk mund ta besoni se çka e ka Robert Berisha kryeministrin në dorëheqje, Ramush Haradinaj - Bota Sot
Nuk mund ta besoni se çka e ka Robert Berisha kryeministrin në dorëheqje, Ramush Haradinaj

Mediale Vip

Nuk mund ta besoni se çka e ka Robert Berisha kryeministrin në dorëheqje, Ramush Haradinaj

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 15:15
Ramush Haradinaj dhe Robert Berisha

Robert Berisha është një nga këngëtarët që ka uruar kryeministrin rash në dorëheqje, Ramush Haradinaj për postin kur mori.

Ai ka hedhur një foto të Ramushit ku shihet i veshur me uniformën e UÇK-së dhe kësaj fotoje ia ka lënë një shkrim ku zbuloi diçka interesante.

Roberti dhe Ramushi janë fqinjë.

“Urime kojshi trego vetën e ndihmoje ket popull e ket ven te shkretë 

#ramushharadinaj” janë fjalët e tij.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...