Do habiteni sa shumë i ngjanë Dua Lipës modelja Brittany - Bota Sot
Do habiteni sa shumë i ngjanë Dua Lipës modelja Brittany

Mediale Vip

Do habiteni sa shumë i ngjanë Dua Lipës modelja Brittany

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 20:29
Dua Lipa

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të pëlqyera në botë, por kohët e fundit ajo ka marrë vëmendjen e mediave me jetën private.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Which length, 1 or 2?

A post shared by Brittany Xavier (@brittanyxavier) on

Më rrjete sociale janë duke qarkulluar disa fotografi të sozies së këngëtares nga Prishtina bëhet fjalë për modelen Brittany Xavier e cila duket si të jetë motra e artistes shqiptare.

Xavier ka mbi një milion ndjekës në Instagram dhe në çdo fotografi të publikuar ajo vërshohet nga komentet se mos është Dua Lipa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat