Tika Camaj dhe i fejuari amerikan shijojnë rrezet e diellit në Itali - Bota Sot
Tika Camaj dhe i fejuari amerikan shijojnë rrezet e diellit në Itali

Mediale Vip

Tika Camaj dhe i fejuari amerikan shijojnë rrezet e diellit në Itali

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 20:51
Tika Camaj dhe David Silvermanit

Tika Camaj është një ndër modelet shqiptare që vazhdon të bëjë karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Dy vite më parë kishte konfirmuar se ka kurorëzuar lidhjen me fejesë me David Silvermanit.

Megjithëse martesa mes tyre nuk duket në horizont, bukuroshja dhe amerikani po vazhdojnë të shijojnë çdo moment të jetës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

With love from Capri #files ❤️ @followmenetwork

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj) on

Çifti tashmë ka nisur që pushimet verore dhe po shijojnë plazhet e shteteve evropiane, ku së fundi janë ndalur në Capri të Italisë.

“Me dashuri nga Capri. Më ndiqni në rrjet”, ka shkruar bukuroshja ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, Camaj kohët e fundit ka marrë pjesë në “Javën e Modës në Miami” teksa ka parakaluar në pistën e modës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat