Pësoi sulm të astmës gjatë koncertit, Bebe Rexha nuk e ndal performancën - Bota Sot
Pësoi sulm të astmës gjatë koncertit, Bebe Rexha nuk e ndal performancën

Mediale Vip

Pësoi sulm të astmës gjatë koncertit, Bebe Rexha nuk e ndal performancën

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 08:46
Bebe Rexha

Bebe Rexha po vazhdon të korr suksese në skenën e muzikës ndërkombëtare.

29 vjeçarja njihet për zërin unik, stilin e veçantë dhe guximin për të thyer tabu, ndërsa ajo në secilën perfroamcën jep maksimumin për adhuruesit e saj.Së fundi këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare ka mbajtur koncert në San Francisko në kuadër të turneut të saj botëror ‘Happiness Begins Tour’.

Por, gjatë përfromancës së saj, Bebe ka pësuar një sulm të astmës, mirpo kjo nuk e ndaluar këngëtaren e njohur që të ndaloj koncertin duke vazhduar me performancën.

“Në këtë pikë të grupit unë isha duke pasur një sulm të plotë të astmës së shkaktuar nga një reaksion alergjik. Unë isha duke u mbushur me ajër, por nuk doja të ndaloja grupin tim sepse doja t’ju jepja shfaqjen që e meritonit. Faleminderit San Fran, ju jeni gjithmonë aq të mirë për mua dhe ndihem më mirë”, ka shkruar Bebe në një postim në Insatagram.

Ndryshe, ‘Call You Mine” në bashkëpunim me The Chainsmokers është projekti i saj i fundit.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat