Nëna e Rita Orës joshëse në bikini - Bota Sot
Nëna e Rita Orës joshëse në bikini

Mediale Vip

Nëna e Rita Orës joshëse në bikini

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 11:28
Vera Ora

Vera Ora ka publikuar një tjetër foto në bikini.

Vera Ora edhe pse në moshë të konsideruar nuk e ka fare problem të ekspozoj format trupore në imazhet që po publikon.

Nëna e këngëtares Rita Ora e cila me profesion është psikiatër ka shijuar në maksimum pushimet e verës, ajo ka qenë mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Image

Në foton e fundit të publikuar Vera shihet në bikini një copëshe me një figurë të tigrit dhe imazhit ia bashkëngjiti shkrimin: “Të gjithë kemi një tigër të fshehur brenda nesh”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat