Potreti familjar i Almeda Abazit do t’ju zbukurojë ditën - Bota Sot
Potreti familjar i Almeda Abazit do t’ju zbukurojë ditën

Mediale Vip

Potreti familjar i Almeda Abazit do t’ju zbukurojë ditën

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 13:20
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman me djalin e tyre

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë dy muaj më parë me ardhjen në jetë të Efehanit.

Çifti poston shpesh foto e video me vogëlushin dhe tashmë ia kanë zbuluar portretin engjëllor.

Dhe ditën e sotme Almeda ja ka zbukuar ditën të gjithë ndjekësve të saj me një potret të familjes së saj.

Almeda së bashku me vogëlushin Efehanit dhe bashkëshorti i saj Tolgahan shfaqen në foto   ku shihet se sa është rritur vogëlushi Efehan.

Fotoja në pak minuta ka marrë me mijëra klikime. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...