Rita Ora shfaqet provokuese para fillimit të turneut në Azi - Bota Sot
Rita Ora shfaqet provokuese para fillimit të turneut në Azi

Mediale Vip

Rita Ora shfaqet provokuese para fillimit të turneut në Azi

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 14:34
Rita Ora

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat erdhi tejet joshëse.

Rita Ora së fundi ka performuar në Itali, ndërsa tani do të marrë rrugën për në Azi, ku do të vazhdojë me koncrtet tjera.

Ajo ka publikuar disa imazhe, në të cilat u shfaq e veshur me një palë pantallona të zi dhe një bluzë të shkurtër, nën të cilën nuk kishte fare reçipeta.

Image

Në këto fotografi atraktive, Rita pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë se “Ritual” titullohet projekti i fundit muzikor nga Rita Ora, këngë kjo që u prit mirë në publik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat