Rita Ora ka një koment mjaft interesant për Bebe Rexhën - Bota Sot
Rita Ora ka një koment mjaft interesant për Bebe Rexhën

Mediale Vip

Rita Ora ka një koment mjaft interesant për Bebe Rexhën

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 16:21
Bebe Rexha

Bebe Rexha njihet si një nga këngëtaret më të njohura shqiptare në arenën ndërkombëtare, e cila së bashku me Rita Orën, Dua Lipën apo edhe Ava Max po korrin suksese në skenën muzikore botërore.

Duke qenë person i njohur dhe i dashur nga publiku padyshim se Bebe Rexha zgjon interesim edhe me paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi mjaft provokuese, duke u shfaqur vetëm në të brendshme.

Ajo që bie në sy është komenti i Rita Orës që i ka drejtuar këngëtares.

“Tekstshkruesja ime seksi, je shumë e bukur dhe po bëhesh edhe më joshëse me kalimin e viteve dhe talenti yt flet vet. Vazhdo kështu.”: Ka shkruar Rita Ora. 

Kujtojmë që kishte fjalë se ato nuk kishin ndonjë relacion të mirë mes tyre, por që duket se këto kanë qenë vetëm thashetheme. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat