Fjolla Morina me pozë atraktive në fustanin transparent - Bota Sot
Fjolla Morina me pozë atraktive në fustanin transparent

Mediale Vip

Fjolla Morina me pozë atraktive në fustanin transparent

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 16:40
Fjolla Morina

Fjolla Morina erdhi tejet atraktive në imazhet e fundit.

Fjolla Morina ka postuar së fundi një fotografi të re, në të cilën erdhi e veshur me fustan të zi.

Këngëtarja në pjesën e poshtme fustanin e kishte transparent, në të cilin zbulonte tatuazhin gjigant në këmbë.

“Zonja në të zezë”, është mbishkrimi që ajo ia la fotos, në të cilën pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

Kujtojmë se “Nace Nace” titullohet projekti i fundit nga Fjolla Morina, këngë kjo në klipin e të cilës erdhi tejet tërheqëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat