‘Twerk’ në mes të skenës, Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun me këtë performancë - Bota Sot
‘Twerk’ në mes të skenës, Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun me këtë performancë

Mediale Vip

‘Twerk’ në mes të skenës, Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun me këtë performancë

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 17:14
Dafina dhe Tayna

Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit.

Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji.

Të veshura shkurt, Dafina dhe Tayna bënin lëvizje provokuese në skenë dhe tundnin të pasmet me ‘twerk’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@tayna @dafina.zeqiri 😍🔥

A post shared by 𝐕𝐢𝐩𝐚𝐭 𝐒𝐡𝐪𝐢𝐩𝐭𝐚𝐫 𝐎𝐟𝐟𝐢𝐜𝐢𝐚𝐥 ꪜ ⠀⠀ (@viipat_shqiiptar) on

Kujtojmë se kënga “Bye Bye” ka marrë mbi dy milionë klikime në kanalin YouTube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat