Françeska Jaçe “çmend” me kërcimin sensual - Bota Sot
Françeska Jaçe “çmend” me kërcimin sensual

Mediale Vip

Françeska Jaçe “çmend” me kërcimin sensual

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 21:42
Françeska Jaçe

Françeska Jaçe është një prej vajzave më të përfolura të shoëbizit shqiptar.

Që pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother Albania”, nuk ka reshtur asnjë moment së tërhequri vëmendjen.

E angazhuar fuqishëm në botën e modelimit, Françeska nuk rresht së provokuari.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke dhuruar kërcim provokues dhe tejet sensual.

Komentet në videon e saj kanë qenë të shumta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat