Kylie vishet njësoj me vajzën, poston imazhin e ëmbël - Bota Sot
Kylie vishet njësoj me vajzën, poston imazhin e ëmbël

Mediale Vip

Kylie vishet njësoj me vajzën, poston imazhin e ëmbël

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 23:00
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, ku shfaqet me vajzën në krahë.

Modelja dhe vajza e saj ishin veshur njësoj, ndërsa fotografia u realizua në jahtin ku miliarderja po feston ditëlindjen.

Kujtojmë se Kylie Jenner bashkë me partnerin, familjen dhe shoqërinë zgjodhi që ditëlindjen e 22-të ta festojë në Itali.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat