Dukagjin Lipa poston foto pranë Calvin Harris: Natë e paharruar - Bota Sot
Dukagjin Lipa poston foto pranë Calvin Harris: Natë e paharruar

Mediale Vip

Dukagjin Lipa poston foto pranë Calvin Harris: Natë e paharruar

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 12:22
Dukagjin Lipa dhe Calvin Harris

Festivali “Sunny Hill” këtë vit u mbajt më 2, 3 dhe 4 gusht, ku performuan artistë shumë të njohur.

Miley Cyrus, Gashi, Calvin Harris, e shumë artistë të tjerë performuan gjatë këtyre netëve sa zgjati ky festival.

Organizatori i festivalit “Sunny Hill”, Dukagjin Lipa, ka ndarë së fundi disa imazhe të realizuara gjatë festivalit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Slide for fun time pics 😂😂 @calvinharris @sunnyhillfestival unforgettable night @markgillespie

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on

Në ato foto, Lipa shfaqet pranë Calvin Harris, ku shkroi “Natë e paharruar”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat