Vështirë ta njihni Xhensilën pas këtij ndryshimi - Bota Sot
Vështirë ta njihni Xhensilën pas këtij ndryshimi

Mediale Vip

Vështirë ta njihni Xhensilën pas këtij ndryshimi

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 14:36
Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj është bërë bjonde.

Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq më ndryshe prej herave të tjera.

Këngëtarja kësaj radhe ndryshoi drastikisht pamjen, nga brune ajo u shndërrua në bjonde dhe dukej tejet seksi.

Për ndryshe, “Sekreti im” titullohet kënga e fundit e Xhensilës, e cila ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat