Hiti i verës mbanë titullin ‘Të urrej’ dhe vulën e Kushtrim Dobra - Bota Sot
Hiti i verës mbanë titullin ‘Të urrej’ dhe vulën e Kushtrim Dobra

Mediale Vip

Hiti i verës mbanë titullin ‘Të urrej’ dhe vulën e Kushtrim Dobra

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 15:19
Kushtrim Dobra

Këngëtari i njohur dhe i shumë hiteve Kushtrim Dobra ka sjellë një tjetër projekt muzikorë pas shumë hiteve që po realizon viteve të fundit.


Edhe pse i stërngarkuar me punë, mbrëmje muzikore dhe ahengje të ndryshme familjare sin ë Kosovë, Maqedoni e gjithëandej ku jetojnë shqiptarët, Kushtrimi ka gjetur kohë për të sjellë pranë mbështetësve të tij edhe një këngë të re të finalizuar edhe me klip.

Projekti i tij i ri mbanë titullin “Të urrej”, një këngë me plot shije që e rikthen këngëtarin në majën e karierës së tij.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...