Anastasiya thyen gjitha limitet në paraqitjen e fundit - Bota Sot
Anastasiya thyen gjitha limitet në paraqitjen e fundit

Mediale Vip

Anastasiya thyen gjitha limitet në paraqitjen e fundit

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 16:59
Anastasiya Kvitko

Modelja e njohur Anastasiya Kvitko njihet për format e saj trupore me anë të së cilave ka arritur të ndiqet nga miliona fansa.

Ajo tanimë veprimtarinë e saj si modele po e zhvillon në Los Anxhelos dhe po vazhdon të befasoj publikun me pozat e saj. 

Kujtojmë që ajo njihet edhe si një nga ‘rivalet’ kryesore të Kim Kardashian sa i përket formave trupore. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...