Ledri Vula sonte pritet ta kall atmosferën në Durrës - Bota Sot
Ledri Vula sonte pritet ta kall atmosferën në Durrës

Mediale Vip

Ledri Vula sonte pritet ta kall atmosferën në Durrës

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 20:17
Ledri Vula

Reperi Ledri Vula është një nga reperët më të njohur shqiptar, ai me këngët e tij që rikthehen menjëher në hite është mjaft i dashur për publikun.

Këtë sezonë të nxehtë Ledri ka qenë tejet aktiv me publikimin e këngëve të reja si dhe performancave të ndryshme nëpër shumë vende për të qenë sa më afër fansave. 

Ai është një nga reperët më aktiv me koncerte, teksa sonte ai pritet të performojë në qytetin e Durrësit. 

Image
Image

Kështu duke vazhduar turneun e tij ditëve në vazhdim nëpër vende të ndryshme. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat